Collection: Classroom Supplies
Visit our page for Educators' Pricing and more.
-
Loose Parts Surprise Bag - Milaniwood
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $24.00 USD -
Simple Mud Kitchen (with shelf)
Regular price From $465.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sand/Water Table - Made in Canada
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $542.00 USDRegular priceUnit price / per$651.00 USDSale price From $542.00 USDSale -
Puzzle Cabinet - Made in Canada
Regular price $131.00 USDRegular priceUnit price / per$155.00 USDSale price $131.00 USDSale -
Sold out
Four-in-one Kitchen - Made in Canada
Regular price $659.00 USDRegular priceUnit price / per$790.00 USDSale price $659.00 USDSold out -
Painted Simple kitchen with backsplash & shelf (Centered)
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $639.00 USDRegular priceUnit price / per -
Simple Mud Kitchen (no shelf)
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $388.00 USDRegular priceUnit price / per -
Toddler Height Stove/Sink Combo - Made in Canada
Regular price $303.00 USDRegular priceUnit price / per$364.00 USDSale price $303.00 USDSale -
Indoor/Outdoor Harvest Table with Bench
Regular price From $310.00 USDRegular priceUnit price / per -
Indoor/Outdoor Triple Bin Sensory Table
Regular price From $310.00 USDRegular priceUnit price / per -
Painted Centered Oven Mud Kitchen and Working Sink
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price From $1,213.00 USDRegular priceUnit price / per -
Simple kitchen with backsplash & shelf (Centered)
Regular price From $581.00 USDRegular priceUnit price / per -
Indoor/Outdoor Sensory Table
Regular price From $272.00 USDRegular priceUnit price / per -
Hardwood Rocking Boat - Made in Canada
Regular price $295.00 USDRegular priceUnit price / per$349.00 USDSale price $295.00 USDSale -
Painted Simple kitchen with backsplash & shelf (Left Sinks)
Regular price From $639.00 USDRegular priceUnit price / per -
Hardwood Play Refrigerator - Made in Canada
Regular price $423.00 USDRegular priceUnit price / per$516.00 USDSale price $423.00 USDSale