Collection: Classroom Supplies
Visit our page for Educators' Pricing and more.
-
Large Hardwood Library Bookcase Shelf - Made in Canada
Regular price $506.00 USDRegular priceUnit price / per$607.00 USDSale price $506.00 USDSale -
Interchangeable Storage Unit for Gratnell Bins - Made in Canada
Regular price From $506.00 USDRegular priceUnit price / per$506.00 USDSale price From $506.00 USD -
Mud Kitchen with Oven and Working Sink
Regular price From $1,101.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1,101.00 USD -
Painted Mud Kitchen with Oven and Working Sink
Regular price From $1,217.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1,217.00 USD -
Simple kitchen with backsplash & shelf (Left Sinks)
Regular price From $584.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $584.00 USD -
Sit & Store Bench with Five Drawers - Made in Canada
Regular price $642.00 USDRegular priceUnit price / per$700.00 USDSale price $642.00 USDSale -
Toddler Small Library Bookcase Shelf - Made in Canada
Regular price $304.00 USDRegular priceUnit price / per$366.00 USDSale price $304.00 USDSale -
Baltic Birch Play Stove - Made in Canada
Regular price $339.00 USDRegular priceUnit price / per$397.00 USDSale price $339.00 USDSale -
Hardwood Play Stove/Sink Combo - Made in Canada
Regular price $409.00 USDRegular priceUnit price / per$490.00 USDSale price $409.00 USDSale -
Large Toybox on Casters - Made in Canada
Regular price $294.00 USDRegular priceUnit price / per$327.00 USDSale price $294.00 USDSale -
Classic Stove/Sink/Dishwasher - Made in Canada
Regular price $839.00 USDRegular priceUnit price / per$1,143.00 USDSale price $839.00 USDSale -
HABA Pro Colorful Squares Sensory Wall Activity, 1023145001
Regular price $832.00 USDRegular priceUnit price / per$832.00 USDSale price $832.00 USD -
HABA Pro Ocean Sensory Wall Activity Panel, 1185091001
Regular price $700.00 USDRegular priceUnit price / per$700.00 USDSale price $700.00 USD -
Beverage Set by PlanToys
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $28.00 USD -
Fresh Produce Set A (Apples, Oranges & Bananas) by PlanToys
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$22.00 USDSale price $22.00 USD -
Fresh Produce Set B (Carrots, Zucchinis & Tomatoes) × 6 by PlanToys
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$22.00 USDSale price $22.00 USD